אודות

הי, אני ויקטוריה שטלמן

אני כאן כדי ללוות אתכם באחד התהליכים הקסומים והמשמעותיים ביותר, ולחבר אתכם לנושא חשוב בחיים שלכם שלא תמיד זוכה לתשומת הלב המגיעה לו.

כשאומרים מיניות, הרוב המוחלט של האנשים חושבים על סקס, אולם מה שקורה בחדר המיטות הוא רק ביטוי לכל מה שקורה כרגע בחיים שלנו. בפועל, אנרגיה מינית היא כוח פנימי עוצמתי, שברגע שלומדים לעבוד איתו מעצים אותנו בכל תחום אפשרי ומשפר את החיים שלנו לאין שיעור.

אני הבנתי את זה בתחילת דרכי בתחום, כשנתקלתי במקרה במודעה על קורס טנטרה. לא פגשתי את המילה הזו לפני, אבל היא תפסה אותי, מבלי שהייתה לי את היכולת להסביר למה. הבנתי כבר מהרגע הראשון שיש כאן משהו שונה, שאני לא יודעת להסביר אותו – אבל אני יודעת להרגיש אותו.

וזה חלק משמעותי מהעניין: כבני אדם, אנחנו מורכבים מהתפיסות שלנו, חלק מהן אנחנו יודעים להסביר ולתאר, אבל חלק לא פחות חשוב מההתפתחות שלנו נובע מהיכולת פשוט להרגיש. להיות בתשומת לב, להתחבר לעצמך ולפרטנרית או הפרטנר שלך – ולהיות ברגע.

הקשב הזה, החיבור, הנוכחות – בשילוב עם המגע הנכון, מסייעים לתהליך הריפוי של הגוף, מאפשרים לאנרגיה המינית שלנו לזרום בחופשיות בגוף, ומביאים להרבה מהחששות ומהבעיות להיעלם, גם אלו שאולי נראו בלתי פתירים.

ברגע שלומדים לעשות את זה בצורה יזומה, אפשר לשחזר את הקסם הזה כדי להשיג כל דבר בחיים. וזו המשימה שלי – לעורר אצלכם את האנרגיה הזו, ללמד אתכם לשלוט בה, לשמר אותה ולהתעצם ממנה, כדי להשיג אינטימיות מושלמת, והרבה הרבה מעבר.

קצת עלי

אני מורה לטנטרה ומיניות מזה 12 שנה, בהן אני חוקרת את תחום המיניות מזוויות שונות. למדתי אצל המורים הטובים ביותר בעולם, ואני ממשיכה לעדכן את הידע שלי באופן שוטף.

לאורך השנים פגשתי מורים ומדריכי דרך מובילים בעולם בתחום והתרחבתי לתחומים נוספים: תרפיה, יוגה, טאי-צ'י, עבודה רגשית, טיפול במגע, ייעוץ, סקסולוגיה, IMFIT ועוד. אלו בסופו של דבר הביאו אותי להבנה עמוקה ביותר על מיניות.

בשנים האחרונות פיתחתי שיטה ייחודית שעוזרת לנשים וגברים רבים להסיר מחסומים, להיפתח ולהתחבר לעצמם, במטרה ללמוד כיצד להשתמש באנרגיה המינית שלהם ככוח פנימי שמעצים אותם בכל תחום בחיים.

הקליניקה שלי בהרצליה היא בית למיניות בריאה, וכל מה שאני מלמדת בה מגיע מתוך הדרך האישית שלי, ומתוך דברים שחוויתי. כיום אני משתמשת בניסיון שלי כדי לשלב בין העולם הטיפולי, החוויתי והלימודי ולייצר חוויה הוליסטית מלאה שמצליחה לפתור גם בעיות מורכבות, ורבים מהמטופלים שלי מגיעים לתוצאות מהירות תוך מפגשים ספורים. מעבר לכך, הם מספרים שבעקבות המפגשים והתהליך הם הפכו להיות שמחים ומסופקים יותר, שהביטחון העצמי שלהם התחזק ועמו גם התפקוד האישי שלהם בבית ובקריירה, ומעל לכל – שהם רגועים וחיים את החיים שלהם בצורה שטובה להם. וזה, יותר מכל דבר אחר, מרגש אותי כל פעם מחדש.

הקליניקה שלי

הקליניקה שלי היא בית פתוח, חם ומקבל, למיניות בריאה, שבו אני עוזרת לגברים ולנשים לשפר את המיניות, לשלוט באנרגיה המינית, להשתחרר מהרגלים ותבניות המעכבים אותם מלחיות את החיים בעוצמה, להכיר ולהתחבר לגוף שלהם ולהתרגש מהמתנות של העונג שהוא מביא. 

לצד הטיפולים האישיים, אהבתי הגדולה, אני מעבירה גם סדנאות בנושא מיניות ומעלה תכנים לערוץ היוטיוב שלי שעוסק בתחום (ViktoriaS). אני מאמינה בהנאה מהעולם ומהגוף בצורה בריאה ובעזרת העבודה שלי, כמו גם בחיי הפרטיים, אני מקדמת את דרך האהבה העצמית והקבלה העצמית, את העמקת הקשרים האינטימיים שלנו עם עצמנו ועם האחרים, ואת היכולת ליהנות ממערכות יחסים ולעוף על עצמנו – גם לבד וגם בזוגיות. 

אני מרגישה מאוד מבורכת לעבוד עם גברים ונשים ולעזור להם לשחרר את השכבות הישנות והכבדות, כך שהפנימיות האמיתית – הפראית, השובבה והמאושרת שלהם, יכולה לצאת ולזרוח – במלוא עוצמתה. הסיפוק הגדול ביותר שלי הוא, כשאחרי מספר מפגשים, אני מקבלת מהם הודעות מרגשות על השינויים המתחוללים ועל הביטחון שעולה. אשמח לעזור גם לך להחזיר לעצמך את הכנפיים ולעוף איתן הכי רחוק שאפשר – אל האור של העונג שבחיים!

לימודים והכשרות :

  • בוגרת לימודי ייעוץ סקסולוגי – אוניברסיטה מוסקבה, האקדמיה הבינלאומית לחינוך מקצועי
  • מדריכת טנטרה אדומה
  • מורה ליוגה שיבננדה
  • מדריכה לאימוני intimate musculs fitness של IAE בשיטת IMFIT
  • מנחת מעגלי נשים – בשיטת חכמת המעגלים בהנחיית מיכל מעיין דון
  • בוגרת לימודי יוגה-תרפיה בהנחיית ד"ר גיל זולברג
  • בוגרת קורס ״מטאפיזיקה ומערכות פיזיולוגיות״ – אילנה רוגל, מרכז "מגדלור"
  • בוגרת קורס “Emotionally Intelligent Leader” של International Center “Creative Technologies of consulting
  • לימודי תרפיה רגשית דרך עבודה עם הגוף – מגוון קורסים והכשרות

כתבו לי

שאלות, התלבטויות, מחשבות – אשמח לסייע בכל דבר.

כל הזכויות שמורות לויקטוריה

צור איתי קשר ונפתור את הבעיה